Фанати Копенгагена влаштували масову бійку з поліцією під час дербі проти Брондбю

7 серпня 2017 Читать на русском

Жахлива бійка трапилася в матчі 4-го туру чемпіонату Данії, в якому Брондбю приймав Копенгаген.

Рахунок 0:0 тримався до останньої хвилини основного часу, коли наприкінці зустрічі Тібблінг вивів господарів вперед. Одразу після цього на гостьовому секторі Копенгагена спалахнула бійка. Одним із перших постраждав стюард, вже потім у ситуацію втрутилася поліція, однак і спецпризначенці не одразу змогли втихомирити порушників. Матч довелося призупинити на 20 хвилин, а вже потім команди дограли 4 компенсовані до основного часу хвилини.

Повідомляється, що шестеро фанатів було затримано. Брондбю все ж здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Луїс Адріано став пожежником і зчинив бійку в матчі проти Зеніта, який його Спартак ганебно програв