"Ейбар" у більшості переміг "Бетіс" Зозулі

25 листопада 2016 Читать на русском

"Ейбар" у рамках 13 туру чемпіонату Іспанії обіграв севільський "Бетіс" (3:1).

Гості практично весь матч грали у меншості. Суддя на 17 хвилині поєдинку вилучив Піччіні за фол останньої надії. Втім, з таким радикальним рішенням арбітра можна ще посперечатися. Відразу після цього епізоду Леон відкрив рахунок у матчі, красиво виконавши штрафний удар. А ще за мить "Ейбар" вже вів у рахунку 2:0 – забив Енріч.

Матч проходив під контролем "Ейбара", але кінцівка була дуже напруженою, оскільки на 84 хвилині втомлені гравці "Бетіса" відповіли голом. Цей м'яч подарував надію севільській команді, проте у компенсований час Кіке зняв усі питання щодо переможця, встановивши остаточний результат у протистоянні 3:1.

Нагадаємо, що Роман Зозуля не потрапив у заявку на матч проти "Бетіса".

Іспанія. Прімера, 13 тур

"Ейбар" – "Бетіс" – 3:1

Голи: Леон, 19, Енріч, 23, Кіке, 90+3 – Кастро, 84

Вилучення: Піччіні, 17 ("Бетіс")

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу