"Евертон" без проблем розібрався з "Мідлсбро"

17 вересня 2016 Читать на русском

У 5 турі АПЛ "іриски" на "Гудісон Парк" не залишили "Мідлсбро" шансів на успіх (3:1).

Першими у матчі несподівано пропустили ліверпульці, коли воротар команди Стекеленбург грубо помилився у боротьбі з Негредо. Вже за 3 хвилини господарі відновили паритет завдяки голу Баррі, який підчатував відскок після подачі з кутового.

Під завісу першого тайму футболісти "Мідлсбро" пропустили вдруге – Коулмен самотужки пройшлов з м'ячем повз декількох суперників, змістився з правого флангу в центр і пробив точно в кут воріт Вальдеса. А у компенсований арбітром час Лукаку використав феноменальний пас Боласі, щоб забити третій гол у зустрічі.

Завдяки цій перемозі "Евертон" набирає 13 очок і виходить на друге місце АПЛ, а от "Мідлсбро" – 11 з 5 пунктами.