"Ескішехірспор" Кулача у фантастичній перестрілці поступився "Бурсаспору" в Кубку Туреччини

28 січня 2016 Читать на русском

В рамках другого групового етапу Кубку Туреччини "Ескішехірспор" українця Владислава Кулача приймав "Бурсаспор".

Гра завершилась із рахунком 2:3 на користь гостей, однак першими забили партнери нападника донецького "Шахтаря" - на 37 хвилині відзначився Канбірді. Зуміли ж зрівняти "зелені крокодили" на 50 хвилині - гол до свого активу записав Бакає Траоре, а на 69-й Канатсизкуш збільшив перевагу. Але це не знітило господарів, які на 88 хвилині відквитали 1 м'яч після пенальті та таким чином відновили паритет, але за мить Де Сюттер все ж здобув перемогу для команди з Бурси.

Відзначимо, що Кулач з'явився на полі на 56 хвилині та вийшов замість автора єдиного м'яча у складі його команди

Додамо, що інший колишній представник української першості Торніке Окріашвілі провів на полі всю гру.

Отже, після такого результату команда українця опустилась на 3 сходинку та відстає від першого "Бурсаспора" на 11 пунктів.

Нагадаємо, форвард донеччан гратиме в Туреччині до кінця сезону на правах оренди.

Туреччина. Кубок Туреччини. Другий груповий етап

"Ескішехірспор" - "Бурсаспор" - 2:3

Голи: Канбірді, 37, Чорекчі, 88 (пенальті) - Траоре, 50, Канатсизкуш, 69, Де Сюттер, 89