Емері: Арсенал втратив шанси на топ-4, тепер наша мета – Ліга Європи

6 травня 2019 Читать на русском

Головний тренер Арсенала Унаї Емері прокоментував нічию своїх підопічних у матчі з Брайтоном (1:1).

"Ми заслуговували на перемогу, але ми знали, що у Брайтона потужна команда, і вони здорово зіграли в захисті. У нас були моменти, щоб забити, можливо, в першому таймі могли домогтися результату.

Арсенал – Брайтон – 1:1 – відео голів та огляд матчу

У другому таймі після їх голу у нас теж були моменти, але вони здорово захищалися, вітаю Брайтон з цим. Ми б'ємося і стараємося виграти кожен матч в АПЛ, але кожен матч складний, і сьогоднішній – хороший приклад.

Ми хотіли перемогти, ми працювали над тим, щоб потрапити в топ-4 в АПЛ, але сьогодні ми зіграли внічию і втратили шанси. Тепер ми будемо готуватися до матчу в Валенсії", – сказав Емері в ефірі Sky Sports.

"За рахунку 1:0 нам потрібен був другий гол. Ми контролювали гру всі 90 хвилин, після першого м'яча намагалися забити другий. Але тепер наша мета – Ліга Європи. У нас є шанс дечого там добитися, і ми постараємося це зробити", – додав іспанець в ефірі BBC.

Брайтон не пустив Арсенал у Лігу чемпіонів, Челсі розгромив Уотфорд: 37 тур АПЛ, матчі неділі