Елнені травмувався та ризикує достроково завершити сезон

23 квітня 2018 Читать на русском

Центральний півзахисник лондонського Арсенала Мохамед Елнені отримав ушкодження зв'язок коліна в матчі з Вест Хемом (4:1) минулих вихідних.

25-річний єгиптянин отримав травму наприкінці першого тайму поєдинку з "молотками", повідомляє офіційний сайт клубу.

Офіційно: Салах – гравець року в Англії

Елнені не зумів дограти до перерви і його замінив молодий Ейнслі Мейтленд-Найлс. В понеділок хавбек пройшов поглиблений медогляд, за результатами якого лікарі мають надію, що опорник зможе відновитися ще до кінця сезону.

Медики Арсенала перебуватимуть на постійному зв'язку з Футбольною асоціацією Єгипту, щоб узгоджувати всі процедури для лікування гравця національної збірної арабської республіки. Елнені претендує на поїздку на ЧС-2018 в Росії у складі єгипетської збірної.

У сезоні 2017/18 Мохамед Елнені провів 32 матчі у всіх турнірах, у яких забив 1 м'яч.