Екс-захисник "Дніпра" забиває - "Локомотив" перемагає

5 серпня 2013 Читать на русском

Після того, як у попередньому сезоні "залізничники" посіле дев'яте місце у турнірній таблиці, у новому чемпіонаті справи у москвичів йдуть куди краще.

Після четвертого туру росіійської премєр-ліги підпочні Кучука вийшли на четверту сходинку. Посприяла цьому домашня звитяга над "Краснодаром". Відкрив рахунок наприкінці першого тайму екс-гравець дніпропетровського "Дніпра" Денісов. Відігрались ж гості на 59 хвилині. Зовсім не потрібний фол до свого пасиву записав Тарасов - пенальті і рахунок рівний.

Змусили понервувати своїх вболівальників господарі, утім усі переживання зникли коли Н'доє на 83 хвилині знвоу вивів команду вперед. А коли вже віру у втішний результат втратили самі футболісти "Краснодара", Дюріца точним ударом поставив крапку у матчі - 3:1.