Екс-футболіст Ліверпуля: Головний винуватець поразки Барселони – Мессі

12 квітня 2018 Читать на русском

Екс-футболіст збірної Англії та Ліверпуля Джон Барнс висловив свою версію щодо поразки Барселони в чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів проти італійської Роми.

Колишній гравець Ліверпуля Джон Барнс вважає, що Мессі має такий вплив у команді, що коли аргентинець не грає належним чином, то і його товариші не можут грати у звичний для них футбол.

"Проблема Барселони полягає в тому, що у неї є такий гравець, як Мессі, який настільки домінує в команді, що, якщо він не демонструє свої навички для інших, то партнери не показують свою істинну цінність для команди.

Гравці Барселони плакали у роздягальні після поразки від Роми

Для мене не дивно, коли Мессі не грає, то на перший план виходять інші футболісти", – цитує слова Барнса Express.co.uk.

Барселона поступилася Ромі в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 0:3, що дозволило римлянам вийти у півфінал турніру.

"Щоб ти вср*вся" та "ви йому заплатили" – що кричали Буффон та Ко під час скандального пенальті у матчі Реал – Ювентус