Екс-форвард Шахтаря з тезкою володаря "Золотого м'яча" організували гол скорпіона – відео шедевру

3 червня 2023 Читать на русском

Півфінал плей-офф Сегунди вийшов не лише напруженим, а й ефектним.

Сегунда, півфінал плей-офф за підвищення, перший матч

Ейбар – Алавес – 1:1

Голи: Стоїчков, 45+1 – Сілья, 9

Вилучення: Арбілья, 73 (Е)

У основі Ейбара вийшов нападник Густаво Бланко Лещук, який свого часу пограв за Шахтар та львівські Карпати. Втім, його команда пропустила вже на 9-й хвилині домашньої зустрічі. "Зброярі" відповіли перед відпочинком. Гол вийшов дуже ефектним. На вкиданні ауту Лещук відборовся зі суперником і скинув Хуану Дієго Стоїчкову, якому вдався ефектний удар скорпіона.

29-річний іспанець не має жодних родинних зв'язків з володарем "Золотого м'яча-1994". Просто його батько зустрівся з легендарним Хрісто в пабі і вирішив додати таке ім'я для сина!

Матч докотився до нічиєї 1:1, хоча Ейбар фінальні 20 хвилин провів у меншості. Ім'я фіналіста визначиться 8 червня на полі Алавеса.