Джовінко-молодший вразив Італію – голасо в один дотик з метрів 35-ти

8 квітня 2022 Читать на русском

Джузеппе Джовінко, молодший брат екс-форварда збірної Італії Себастьяна Джовінко, у матчі Серії С відзначився шедевром.

У поєдинку 33-го туру Таранто приймав Монополі (2:0). Доля зустрічі була вирішена у дебютній третині першого тайму, коли відзначились Андреа Сараніті та Джузеппе Джовінко.

Гравець еквадорської Барселони забив божевільний гол з кутового і зганьбився, виконуючи пенальті: відео

Особливої уваги заслуговує другий гол, забитий вже на 14-й хвилині. Під час атаки м'яч відскочив до Джовінко, який з метрів 35-ти вгатив в один дотик. Леонардо Лорія, голкіпер Монополі, був безсилим.

Зауважимо, Джузеппе має не таку яскраву кар'єру, як його старший брат Себастьян. Джовінко-молодший теж виховувався у Ювентусі, але опісля грав лише у нижчих лігах чемпіонату Італії. Футболку Таранто 31-річний форвард одягає з серпня 2021-го.

Дебютував у Барселоні при Гвардіолі, а зараз продає дитячий одяг: історія "ізраїльського Мессі" з українським слідом