Джеко врятував Боснію від поразки у матчі плей-офф Євро-2016 проти Ірландії

13 листопада 2015 Читать на русском

В першому матчі раунду плей-офф Євро-2016 в Зеніці Боснія і Герцеговина приймала Ірландію.

Гра завершилась бойовою нічиєю 1:1. Відкрили команди рахунок наприкінці гри. Спочатку Брейді продемонстрував свою майстерність, а вже за кілька хвилин Джеко знову відновив паритет.

Протягом всього матчу більшою перевагою володіли господарі. Зокрема варто відзначити епізод в середині першої 45-хвилинки, коли Ібішевіч в карному пробивав в дотик. Крім того, непоганий момент мав Луліч на 61-й хвилині, проте виручив Рендольф. Ірландці ж намагалися грати на контратаках, однак здебільшого це у них не дуже виходило. Але у підсумку ми маємо 2 голи.

Отже, після такого результату перед домашнім матчем у ірландців все ж більше шансів вийти на Євро-2016.