Дулуб: Перший тайм сьогодні – це наш найгірший перший тайм

26 листопада 2017 Читать на русском

Головний тренер Чорноморця Олег Дулуб прокоментував поразку від Вереса у 17 турі УПЛ.

"Верес – це команда, в якої справді є командний дух. Цю команду неможливо обіграти, збиваючись на індивідуальні дії. Потрібна командна гра. Не вдалося донести це до хлопців. Перший тайм сьогодні – це наш найгірший перший тайм. Як не намагалися потім зламати хід гри – не зуміли. Можливо, просто часу не вистачило.

Верес впевнено переміг Чорноморець у Львові

Ми намагалися зробити усе, аби досягти позитивного результату. Вчора був хороший приклад у чемпіонаті Німеччини, коли одна з команд відігралася після 0:4. Пенальті, який відбив наш воротар, психологічно вплинув на суперника і ми мали шанс, яким треба було скористатися. Моменти були. Десь не пощастило. Але щастить – сильнішому. А не щастить – слабшому", – цитує Олега Дулуба офіційний сайт Вереса.