Дубль Теодорчика допоміг "Андерлехту" перемогти "Гент"

22 грудня 2016 Читать на русском

"Андерлехт" в матчі 20 туру Вищої ліги Бельгії здобув вольову перемогу над "Гентом" в гостях (2:3).

Відкрили рахунок господарі в середині першого тайму, однак Теодорчик вже через 4 хвилини забив свій перший гол у зустрічі. Наприкінці першої половини "Гент" залишився у меншості.

Вже в дебюті другого тайму Теодорчик знову відзначився голом, скориставшись помилкою гравців "Гента". Цей гол став вже 23 для поляка у цьому сезоні. Наприкінці зустрічі команди ще обмінялися голами.

Після цього матчу "Андерлехт" закріпився на третій позиції, маючи в активі 38 очок, а "Гент" залишився на 7 місці.

Другий гол Теодорчика.

Бельгія. Вища ліга, 20 тур

"Гент" – "Андерлехт" – 2:3

Голи: Мілічевіч, 25, 87 (пенальті) – Теодорчик, 29, 56, Кіпчу, 74.

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу