Дубль Роналду у відеоогляді матчу Барселона – Ювентус – 0:3

9 грудня 2020 Читать на русском

Барселона вдома поступилась Ювентусу (0:3). Дивіться відео голів та найцікавіших моментів поєдинку на "Футбол 24".

Ювентус був серйозно налаштований на матч з каталонцями. Роналду вже в дебюті зустрічі відкрив рахунок з пенальті, а Маккені за кілька миттєвостей розстріляв тер Штегена шедевральними боковими ножицями. Цікаво, що за перші 20 хвилин домашнього матчу Ліги чемпіонів Барселона вперше пропустила два голи.

Ліга чемпіонів: Роналду розгромив Мессі в його лігві, Лейпциг відправив Ман Юнайтед в Лігу Європи, паризький скандал

По перерві Кріштіану вдруге переграв кіпера "блаугранас" з пенальті. А от гол Бонуччі судді скасували через офсайд – 3:0 на користь туринців. Ювентус та Барселона крокують в 1/8 Ліги чемпіонів.