Дубль Холанда у матчі-відкритті сезону АПЛ у відеоогляді дуелі з Бернлі – 3:0

12 серпня 2023 Читать на русском

Манчестер Сіті у 1-му турі чемпіонату Англії розгромив Бернлі (3:0). Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Гості вийшли вперед вже на перших хвилинах – Холанд відгукнувся на пас головою від Родрі і з близької відстані розстріляв Траффорда. Бернлі доволі агресивно огризався, але гравцям бракувало точності. В середині тайму феєричний норвежець оформив дубль, пробивши з району одинадцятиметрової позначки під поперечину (м'яч від каркасу воріт влетів у сітку).

Ман Сіті виніс Бернлі у першому матчі АПЛ 2023/24 – історичний Холанд посварився з партнером і Гвардіолою, втрата зірки

В середині другого тайму Родрі зняв всі питання щодо переможця, добивши сферу після навісу зі штрафного. Вже у доданий час Бернлі залишився у меншості – за грубий підкат про Вокера арбітр вилучив Зарурі. Проте часу, аби вичавити з чисельної переваги ще один гол, виявилось занадто мало. Переконливий старт Манчестер Сіті у поході за черговим трофеєм.