Дубль Довбика у відеоогляді матчу СК Дніпро-1 – Олександрія – 3:1

20 листопада 2021 Читать на русском

СК Дніпро-1 впевнено переграв Олександрію у рамках 15-го туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів матчу СК Дніпро-1 – Олександрія на Футбол 24.

Довбик мав непоганий момент на початку зустрічі, однак рахунок відкрила Олександрія – Бабогло замкнув дальню стійку. Втім, ще до перерви Довбик не лише вирівняв становище ударом з пенальті, але й оформив дубль, втікши від захисників.

СК Дніпро-1 вийшов на третє місце УПЛ, ефектно здолавши Олександрію за тайм – феєрія Довбика і ювілей Йовічевіча

А крапку в зустрічі поставив Логінов наприкінці першого тайму, замкнувши подачу з кутового. По перерві Довбик створив собі кілька нагод, проте рахунок так і залишився 3:1 на користь СК Дніпро-1.

Таким чином, дніпряни набрали 31 очко та піднялись на третє місце у чемпіонаті, а Олександрія з 23 пунктами залишилась шостою.