Друга ліга: Перемога розтрощила Яруд у матчі з шедевральним голом та двома вилученнями

4 травня 2021 Читать на русском

Перемога приймала Яруд у перенесеному поєдинку 12-го туру Другої ліги та здобула впевнену звитягу.

Перемога – Яруд – 3:0

Голи: Сердюк, 19, Пономаренко, 25, Радченко, 39

Вилучення: Мочевінський, 79 (Яруд), Лінкевич, 81 (Перемога)

Матч розпочався досить активно у виконанні обох команд, але відкрили відлік забитих м'ячів саме господарі. Зокрема, на допомогу прийшов кутовий, подачу з якого замкнув Сердюк. Про Родіона захисники Яруда зовсім забули у штрафному.

Друга ліга: Поділля зрівнялось з лідером, Кривбас познущався з Енергії, Діназ відібрав перемогу у Карпат Галич

Вже за кілька хвилин Пономаренко результативно завершив стрімку атаку лівим флангом. Поставив крапку у забивній 45-хвилинці Перемоги Радченко, шедеврально перекинувши голкіпера маріупольців. На другий тайм команди вийшли менше мотивованими на ворота, але більше – на боротьбу, що у підсумку конвертувалось у вилучення в складі обох колективів.

Перемога завдяки впевненому тріумфу (3:0) набрала 18 залікових балів та піднялась на 6 сходинку групи Б Другої ліги. Яруд, який мав у своєму активі 16 очок, залишився дев'ятим.