Друга ліга: Нива у гостях розгромила Поділля, Прикарпаття переміг Арсенал-Київщину

14 квітня 2018 Читать на русском

Завершились два суботні матчі 22 туру Другої ліги. Читайте звіти про матчі на Футбол 24.

Перший суботнім матч Поділля – Нива Вінниця закінчився із розгромним рахунком на користь гостей (1:4).

Вже на 19 хвилині гості вели з рахунком 0:2. Надію на здобуття очок для Поділля надав Бабак, забивши на 54 хвилині. Однак гостям до кінця зустрічі вдалося довести рахунок до розгромного.

Нива здобула другу перемогу поспіль у чемпіонаті, що дозволило команді піднтися на сходинку вище, а саме – на третю. Загалом, турнірна ситуація для Ниви залишається невизначеною, оскільки найближчий переслідувач вінничан Львів зіграє свій матч завтра, і у випадку перемоги над Поліссям змістить Ниву на 4 місце.

Команда Поділля провела четвертий матч поспіль без перемог і залишається на дев'ятому місці із 18 очками, втративши шанси піднятись вище у таблиці.

Друга ліга, 22 тур

Поділля – Нива Вінниця – 1:4

Голи: Бабак, 54 – Савошко, 14, 64, Музиченко, 19, Кучер 90+4

Інтрига у матчі Прикарпаття – Арсенал-Київщина зберігалася до останніх хвилин зустрічі, поки гравець Прикарпаття Кузьмин не забив гол на 73 хвилині. Подвоїв перевагу Прикарпаття Дитко на 86 хвилині. Таким чином Прикарпаття здобуває 44 очки і залишається на другому місці в таблиці, а Арсенал продовжує перебувати на дні таблиці.

Прикарпаття – Арсенал-Київщина – 2:0

Голи: Кузьмин, 73, Дитко, 86