Друга ліга: Ужгород втримав лідерство попри поразку від Поділля, МФК Металург піднявся на друге місце завдяки розгрому

10 жовтня 2020 Читать на русском

Відбулись чергові поєдинки 6-го туру Другої ліги. Звіти про матчі читайте на "Футбол 24".

Черкащина – Миколаїв-2 – 2:0

Голи: Гончар, 81 (АГ), Литовченко, 85 (пен)

Реал Фарма – Нікополь – 1:3

Голи: Поліщук, 84 – Полянський, 21, Мандровський, 40, Левенець, 56

МФК Металург – Енергія – 4:0

Голи: Коваленко, 33, 54, Могильний, 41, Олійник, 88

Друга ліга: Метал у вогняному матчі вирвав перемогу над Таврією завдяки шедевру, Карпати Галич вийшли на друге місце

Чайка у домашніх стінах впевнено перемогла Ниву, яка завітала з Вінниці. Перший тайм був за господарями – вони пішли на перерву з мінімальною перевагою. У другому таймі Чайка ще забила двічі, Нива відповіла лише одним результативним ударом. Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:1.

Поділля зуміло мінімально здолати Ужгород. У першому таймі команди обмінялись по одному голу, а у другій частині матчу забило Поділля. Ужгород запам'ятався лише двома вилученнями. 2:1 – Поділля виходить на друге місце, Ужгород надалі йде першим у групі А.

Дніпро з Черкас розписав нічию з Перемогою. У першому таймі забивали гості, а господарі вирвали нічию на останніх хвилинах матчу завдяки реалізованому пенальті.

Черкащина не без проблем обіграла Миколаїв-2. Голи забивались лише у другому таймі – наприкінці матчу гравець Миколаєва-2 відзначився автоголом, а за кілька хвилин Черкащина добила гостей із пенальті.

Реал Фарма приймав Нікополь. Гості впевнено розпочали поєдинок і на перерву пішли з перевагою у два м'ячі. У другій 45-хвилинці Нікополь та Реал Фарма обмінялись забитими м'ячами.

МФК Металург розгромив Енергію в домашніх стінах. Команда із Запоріжжя забивала по два голи у двох таймах. Завдяки цій перемозі, МФК Металург піднявся на друге місце групи В.

Тренер, який співпрацював із Третім Рейхом, і допомога Швейцарії: як Німеччина вставала з колін після Другої світової