Драматична розв'язка з голом вихованця манкуніанців у відеоогляді матчу Вулверхемптон – Манчестер Юнайтед – 3:4

2 лютого 09:46 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Манчестер Юнайтед зумів переграти Вулверхемптон (4:3) у 22 турі чемпіонату Англії. Відео голів та огляд гри дивіться на "Футбол 24".

У першому таймі команда Еріка Тен Хага оформила комфортний рахунок 2:0. Утім, Манчестер Юнайтед не зумів втримати свої ворота сухими, що у підсумку призвело до драматичної кінцівки.

Ман Юнайтед вигриз неймовірну перемогу над Вулверхемптоном завдяки 18-річній дитині – 7 голів і драма в доданий час

На 71 хвилині Сарабія вдало реалізував пенальті. Через невеликий проміжок часу манкуніанці знову випереджали Вулверхемптон на два м'ячі. На 85 хвилині Кілмен забив другий гол у ворота Манчестер Юнайтед, а Нету на 90+5 зрівняв. Головним героєм команди Тен Хага став вихованець Коббі Майну, який оформив свій перший гол в АПЛ і переможний для партнерів.

Манчестер Юнайтед перебуває на сьомому місці з 35 балами. Вулверхемптон розташувався на 11 сходинці з 29 очками.