Драматична перемога Яремчука та Пластуна у відеоогляді матчу Стандард –​​​​​​​ Гент –​​​​​​​ 2:3

11 травня 2019 Читать на русском

Гент із Романом Яремчуком та Ігорем Пластуном на останніх секундах матчу вирвав перемогу у Стандарда. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Чемпіонат Бельгії, чемпіонська група, 8 тур

Стандард – Гент – 2:3

Голи: Бастьєн, 30, Лестьєнн, 81 – Деягере, 13, Девід, 64, 90+5

Пластун та Яремчук допомогли Генту вирвати перемогу над Стандардом

Гент, де виступають одразу троє українців, зустрівся на виїзді зі Стандардом. Підопічні Йєса Торупа не здобули жодної перемоги в чемпіонській групі, а тому хотіли здобути 3 очки на Моріс Дюфран.

У першому таймі команди обмінялись голами Деягере та Бастьєна, а по перерві Джонатан Девід вивів гостей уперед. По ходу матчу на вимушену заміну вийшов захисник Ігор Пластун, а Роман Яремчук відіграв майже повний поєдинок, покинувши поле на 85-й хвилині.

На 81-й хвилині Лестьєнн знову відновив рівновагу і, здавалось би, матч завершиться внічию, але на останніх секундах за справу знову взявся Девід і вирвав для Гента неймовірну перемогу.