Дракслер: Коли ти програєш з рахунком 6:1, то винен не лише арбітр

1 квітня 2017 Читать на русском

Хавбек ПСЖ Юліан Дракслер згадав про болючу поразку від "Барселони" (1:6) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"За рахунку 3:0 ми були дуже нервовими, особливо з 90 тисячами фанатів на трибунах. Однак коли ми забили гол, то я був переконаний, що ПСЖ пройде далі. Я знав, що це не найкращий для нас день, але не міг собі уявити, що таке можливе. Лише такі гравці, як Мессі чи Неймар з допомогою команди здатні провести 3 голи за 8 хвилин.

Ми провели дуже поганий матч. З цього потрібно починати, згадуючи цю поразку. Ми забагато часу приділяли обороні, а "Барселона" завжди вірила у диво, що зможе забити. У таких поразках винен не лише арбітр", – цитує Дракслера Le Parisien.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" перемогла "Парі Сен-Жермен" (6:1) і пройшла у чвертьфінал. Дивіться відео голів і огляд матчу "Барселона" – "Парі Сен-Жермен". "Барселона" стала першою командою в історії Ліги та Кубка чемпіонів, що пройшла далі після поразки 0:4 в першому матчі.