Довгоочікуване повернення Ярмоленка у стартовий склад у відеоогляді матчу Уотфорд – Вест Хем – 1:3

24 серпня 2019 Читать на русском

Андрій Ярмоленко вперше за 10 місяців вийшов у старті Вест Хема, а його команда перемогла Уотфорд. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Андрій Ярмоленко вперше за 10 місяців з'явився у стартовому складі Вест Хема. "Молотки" у лондонському дербі зустрілись із Уотфордом на Вікередж Роуд.

Вест Хем здобув першу перемогу в АПЛ 2019/20: Ярмоленко долучився, а найдорожчий трансфер в історії "молотів" оформив

Вже на початку зустрічі гості заробили пенальті, який реалізував Марк Нобл. Але "шершні" дуже швидко відігрались зусиллями Андре Грея. Ярмоленко був чи не найгострішим гравцем у першому таймі, але по перерві його замінив Маркос Антоніо.

Після заміни українця Феліпе Андерсон вдало прострілив на новачка Себастьяна Аллє, і той влучив у порожні ворота, а за 8 хвилин трансферний рекорд Вест Хема оформив дубль.

У підсумку, "молотки" здобули першу перемогу у новому сезоні АПЛ і загалом мають 4 очки.