Довгоочікувана прем'єра Зінченка у відеоогляді матчу Астон Вілла – Манчестер Сіті – 1:2

2 грудня 2021 Читать на русском

Ман Сіті втримав перемогу над Астон Віллою у 14-му турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Дует португальців оформив для "містян" комфортну перевагу ще у першому таймі. Рубен Діаш відкрив рахунок несподіваним дальнім ударом, з яким не впорався "засліплений" Мартінес. Перед перервою Ман Сіті провів зразкову контратаку, і Бернарду Сілва розстріляв дев'ятку воріт господарів.

Ліверпуль у вогняному дербі розтрощив Евертон, Джеррард ледь не зупинив Манчестер Сіті із Зінченком

На 47-й хвилині Вілла натякнула на камбек, коли Воткінс замкнув подачу з кутового. Підопічні Джеррарда могли претендувати на очко, проте не реалізували власні моменти. 2:1 – натужна перемога команди Зінченка, який вперше у поточному сезоні АПЛ вийшов зі старту і провів весь матч.