Герта розійшлась миром з Ганновером, дортмундська Борусія розгромила Фрайбург: 30 тур Бундесліги, матчі неділі

21 квітня 2019 Читать на русском

Герта і Ганновер не виявили сильнішого, Фрайбург вдома поступився Борусії Д. Рахунок та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Німеччини 2018/2019, 30-й тур

Фрайбург – Борусія Д – 0:4

Голи: Санчо, 12, Ройс, 54, Гьотце, 79, Алькасер, 87 (п.)

Герта – Гановер – 0:0

Коноплянка травмувався на тренуванні Шальке

Дортмундська Борусія веде відчайдушну боротьбу за чемпіонство з Баварією. Мюнхенці свій вчорашній матч виграли, тож "чорно-жовті" зобов’язані були перемагати. Тим більше, що Фрайбург втратив форму і не знав смаку перемог у останніх чотирьох матчах. Вже на 12-й хвилині Джейдон Санчо відкрив рахунок у матчі. На початку другого тайму Марко Ройс вийшов віч-на-віч з голкіпером і подвоїв перевагу своєї команди. На 79-й хвилині Маріо Гьотце доводить рахунок до непристойного, а за три хвилини до закінчення матчу Пако Алькасер з пенальті завершив розгром суперника.

У ще одному матчі неділі Герта приймала Ганновер. Берлінці в обох таймах володіли значною перевагою, створили кілька небезпечних моментів, однак не змогли втілити це у забиті м’ячі. Тож суха нічия 0:0.