Дортмундська "Борусія" пропустила тричі від "Гамбурга", Обамеянг - найкращий бомбардир Бундесліги (ВІДЕО)

20 листопада 2015 Читать на русском

У стартовому матчі 13-го туру чемпіонату Німеччини "Борусія" зазнала фіаско на "Фолькпаркштадіоні" у Гамбурзі (3:1).

Розмочити рахунок команді Томаса Тухеля вдалось лише під завісу гри. Обамеянг став одноосібним найкращим бомбардиром Бундесліги, забивши свій 15-й м'яч у сезоні.

"Борусія" зберегла відставання у 5 очок від "Баварії", але мюнхенці мають гру в запасі на полі "Шальке".

Усе пішло не так ще зі старту матчу, початок якого затримали на понад 15 хвилин. Дортмунд пропустив вихід віч-на-віч на 18-й хвилині, тож довелось воротарю Бюркі валити суперника. Наприкінці першого тайму Холтбі з партнером, як стоячу, обійшли оборону "джмелів", а по перерві у власні ворота снаряд переправив капітан "Борусії" Матс Хуммельс.

Прокинулись дортмундці лише в кінці зустрічі, причому мали достатньо моментів, аби навіть відігратись. Але Обамеянг забив лише раз, ще в одному епізоді відзначився з офсайду, а також не зумів вразити ворота з близької відстані.

"Гамбург" - "Борусія" Дортмунд - 3:1

Голи: Ласогга, 19 (пен.), Холтбі, 41, Хуммельс, 55 (авт.) - Обамеянг, 85