"Дніпро" та "Ворскла" розійшлися миром

13 серпня 2016 Читать на русском

У 4 турі українського чемпіонату "Дніпро" не переграв полтавчан - 1:1.

Перший тайм відбувся на рівних. "Ворскла" сподівалася на довгі передачі, боротьбу на другому поверсі, а "Дніпро" покладав сподівання на свою швидку молодь. Перший тайм закономірно закінчився "сухою" нічиєю.

На другий тайм Дмитро Михайленко вирішив випустити молодого нападника Артема Довбика (дебют у вищій лізі!), знявши Дениса Баланюка.

Перший гол трапився на 53 хвилині. М’яч потрапив у лікоть Юрію Коломойцю. Арбітр Арановський вирішив, що це порушення тягне на пенальті. З позначки Блізніченко виявився влучним – 1:0.

Не минуло й десяти хвилин, як Сандро Кобахідзе з кількох метрів не влучив у порожні ворота! Та незабаром гості таки добилися свого – Бартуловіч пробив у Шеліхова, але на добиванні першим виявився Хльобас.

Останні небезпечні атаки були за "Дніпром", однак Ігор Когут змарнував дві чудові нагоди, аби подарувати рідній команді три очки.

В наступному турі "Дніпро" зіграє проти "Шахтаря". "Ворскла" протистоятиме "Сталі".