"Дніпро" розгромно помстився "Зорі" у товариському матчі

12 жовтня 2015 Читать на русском

"Дніпро" позбувся комплексу "Зорі". Команда Мирона Маркевича жорстоко та напрочуд ефектно помстилася луганцям за семиматчеву серію невдач в очних зустрічах.

Щоправда, лише у товариському поєдинку.

У першому таймі ефектним парашютом почин поклав Матеус. Вже по перерві ще два бразильці Даніло та Андерсон Піко довели рахунок до розгромного. На десерт сольний прохід влучним пострілом увінчав Роман Безус.

Отож, 4:0 - феєрична перемога "Дніпра", щоправда без дивідендів у турнірній таблиці.

11 жовтня. Запоріжжя. "Славутич-Арена"

Товариський матч

"Зоря" - "Дніпро" - 0:4

Голи: Матеус, 18, Даніло, 54, Андерсон, 79, Безус, 85

"Зоря": 1. Сантіні (36. Полтавцев, 46), 8. Танковський (4. Чайковський, 46), 9. Загорулько (17. Калінін, 46), 10. Ліпартія (57. Бородай, 67), 16. Ярмаш, 22. Любеновіч, 24. Гречишкін, 29. Тотовицький, 39. Опанасенко (8. Банасевич, 68), 44. Чечер, 45. Гордієнко

"Дніпро": 77. Шеліхов (16. Лаштувка, 46), 8. Едмар (6. Даніло, 46), 9. Бабатунде, 10. Безус, 14. Чеберячко, 15. Чигринський ( 25. Федорчук, 46), 20. Гама Бруно, 22. Томечак (2. Влад, 46), 23. Дуглас (30. Гуйє Папа, 46), 36. Андерсон Піко, 99. Матеус (17. Довбік, 46)

Нагадаємо, у останньому матчі між командами у чемпіонаті України перемогу святкувала "Зоря", яка розбила "Дніпро" (3:0).