"Для мене він найкращий у світі": Анчелотті – про героїв перемоги над Ліверпулем і думки перед жеребкуванням 1/4 ЛЧ

16 березня 2023 Читать на русском

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував перемогу над Ліверпулем (1:0) і вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Ключовим був високий пресинг. Їм було складно, бо Модріч та Кроос дуже добре справляються у таких матчах. Вони не бояться, добре виводять м'яч, і в цьому сенсі супернику було важко. Камавінга зараз також переживає чудовий момент і використовує його. Йому допомагає спокій ветеранів. Кроос і Модріч грають, тому що заслуговують на це, а не через свій статус. Я щасливий. Ми – сучасна команда, повна енергії

Переможний гол Бензема у відеоогляді матчу Реал – Ліверпуль – 1:0

Вінісіус? Для мене він найкращий у світі. Сьогодні він не забив, але зіграв дуже добре та віддав результативну передачу. У Бензема забій, не більше. Сподіваюся, серйозних проблем не буде.

У мене немає жодних вподобань перед жеребкуванням, хоча я радий за Італію. У нас навіть більше впевненості, ніж минулого сезону, але цього замало. Ліга чемпіонів дуже складна, і ми бачимо це за рівнем учасників чвертьфіналу", – цитує Анчелотті Marca.

Реал вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, впевнено перегравши Ліверпуль у матчі-відповіді