Дива не сталося. "Реал" - ЦСКА - 4:1. ВІДЕО

15 березня 2012 Читать на русском

"Реал" після нічиєї на "Лужніках" показав ЦСКА хто в домі господар, розгромивши москвичів 4:1.

Таке враження, що нічия 1:1 на "Лужніках" тільки зіграла злий жарт з ЦСКА. Адже москвичі розраховували зіграти якомога краще в захисті і на контратаці спробувати зловити мадридський клуб. Але всі сподівання виявилися марними вже на 25 хвилині, коли Іґуаїн показав хто є хто, проштовхнувши м'яч повз Чепчугова. В принципі, цей гол ситуацію для ЦСКА не змінив. Як і раніше, гостям потрібно було забивати.

Але до справи взявся Роналду, який спочатку дальнім ударом засмутив Чепчугова, а на 94-ій хвилині повністю нокаутував гостей. Та поміж цими голами португалця поклав край сподіванням ЦСКА Бензема, який зробив рахунок 3:0. Варто ще відзначити гол-красень у виконанні Тошича, який став маленькою радістю гостей у цьому фіаско.

А детально про цей матч ви можете дізнатись з нашої онлайн-трансляції матчу “Реал” - ЦСКА.

“Реал” - ЦСКА — 4:1 (1:0)

До вашої уваги стартові склади команд:

"Реал": Касільяс, Арбелоа, Серхіо Рамос, Пепе, Марсело, Хабі Алонсо, Хедіра, Озіл, Кака, Роналду, Ігуаїн

Запасні: Адан, Альбіоль, Варан, Шахін, Діарра, Бензема, Гранеро

ЦСКА: Чепчугов, А. Березуцький, В. Березуцький, Ігнашевіч, Щенніков, Вернблоом, Алдонін, Муса, Дзагоєв, Тошич, Думбія

Запасні: Рев'якін, Шемберас, Набабкін, Мамаєв, Цауне, Секу, Нецид

Гол: Іґуаїн, 25, Роналду, 56, 90+4, Бензема, 90+1 - Тошич, 77

Попередження: Хабі Алонсо, 50 - Чепчугов, 18, В. Березуцький, 31, Муса, 38, Мамаєв, 84