Гол та незабитий пенальті Циганкова у відеоогляді фіналу Кубка України Динамо – Зоря – 1:0

13 травня 2021 Читать на русском

Динамо обіграло Зорю у фіналі Кубка України 2020/21. Дивіться відео гола та огляд матчу Динамо – Зоря.

Основний час матчу завершився без голів. У першому овертаймі Динамо відкрило рахунок після швидкої контратаки. Жерсон розігнав, обігрався з Бєсєдіним і покотив у центр штрафного майданчика. Там Буяльський і Циганков майстерно розібралися.

Динамо дотиснуло Зорю в овертаймі фіналу Кубка України – рекордний дубль на очах Шевченка

Згодом Динамо отримало шанс збільшити перевагу. Буяльський заробив пенальті. Циганков взявся виконувати покарання, але не зміг переграти голкіпера. Однак імпульсу це Зорі не надало, кияни впевнено грали в обороні та здобуло трофей.