Динамо у першому матчі Олександра Хацкевича розбило Ваттенс.

Товариські матчі
завершено
-

Не зважаючи на різний клас суперників, перший тайм проходив у доволі рівній боротьбі. Періодично моменти виникали у обох воріт, але забити командам так і не вдалось.

А ось у другому таймі динамівці продемонстрували свій клас. Протягом однієї хвилини відзначились Кадар та Буяльський. А вже на 72-ій хвилині Бєсєдін довів рахунок до розгромного. Але і на цьому динамівці не зупинились. Після штрафного у виконанні Циганкова м'яч у власні ворота зрізав Джурдік. Матч закінчився з рахунком 4:0, інформує офіційний сайт Динамо.

Вже завтра на Динамо чекає другий матч на австрійських зборах. Кияни зіграють проти Ботошані.

Динамо зіграло на зборах у "хрестики-нулики", а Ярмоленко спробував себе у якості воротаря

Динамо – Ваттенс (Австрія) – 4:0.

Динамо 1-й тайм: Бущан, Очігава, Пантіч, Віда, Морозюк, Рибалка, Шепєлєв, Михайличенко, Ярмоленко, Хльобас, Яремчук.

Динамо 2-й тайм: Маханьков, Антунеш, Хачеріді, Кадар, Бурда (Тимчик, 73), Корзун, Сидорчук, Циганков, Гусєв (Гонсалес, 73), Буяльський, Бесєдін.

Голи: Кадар 55, Буяльський 56, Бесєдін 72, Джурдік 76 (автогол).