"Динамо" вперше за 6 матчів не пропустило і забило свій найшвидший гол

25 вересня 2016 Читать на русском

Відомий футбольний експерт Євген Гресь проаналізував гру "Динамо" у матчі проти "Олімпіка" (4:0) в 9 турі УПЛ.

"Вперше з 6 серпня "Динамо" зберегло свої ворота "сухими". До цього кияни пропускали 6 матчів поспіль.

Дебютний гол за основу команди провів Віктор Циганков.

Перервав свою серію без забитих м'ячів Дерліс Гонсалес. Парагваєць мовчав 1 230 хвилин – з 29 листопада минулого року.

"Динамівці" провели найшвидший гол в цьому чемпіонаті. Раніше 24-ї хвилини вони в поточному сезоні ще не забивали. Всього в перших таймах у киян було 4 м'ячі в 10-ти матчах. А тут – одразу два. Ось вам і настрій з перших хвилин!

Ефективно спрацювали фланги, які принесли команді Сергія Реброва 3 м'ячі. Втім, висока результативність флангових гравців – головний козир "Динамо" в останні роки.

Гол з пенальті – це теж стандарт. Тим більше що до "порушення" правил, яке побачив, м'яко кажучи, не найкваліфікованіший арбітр України, теж передував стандарт. За кількістю голів після домашніх заготовок "Динамо" лідирує в поточному чемпіонаті.

Загалом, хотіли позитиву – отримали. Побачили не тільки позиційні, а й швидкі атаки. У Туреччині треба підвищити їх ефективність. У будь-якому випадку, в Стамбул "динамівці" відправляються, істотно поліпшивши свій настрій", – написав Гресь у фейсбуці.

Матч 2 туру групового раунду Ліги чемпіонів "Бешикташ" – "Динамо" відбудеться 28 вересня. Початок о 21:45.