Динамо – Ворскла – 1:1 (пен. 8:7) – відео голів та огляд драматичного фіналу Кубка України

9 липня 2020 Читать на русском

Динамо та Ворскла зустрічалися у фіналі Кубка України 2019/20. Основний час завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті сильнішими виявилися кияни (8:7). Дивіться відео голів та огляд матчу Динамо — Ворскла на "Футбол 24".

Фінальний матч Кубка України 2019/20 Динамо – Ворскла розпочався о 21:30 за київським часом. Телетрансляція зустрічі проходила на каналах "Футбол 1" та UA:перший, текстову онлайн-трансляцію провів "Футбол 24".

Динамо виграло Кубок України після історичної серії пенальті проти Ворскли – команди провели по дев'ять ударів

Ворскла відкрила рахунок на 11-й хвилині гри, шокувавши фаворита. Руслан Степанюк після розіграшу кутового відправив м'яч у ворота Бущана. Динамо відігралося на 28-й хвилині. Сидорчук навісив у штрафний, Де Пена поборовся, м'яч опинився у Вербіча, а той з розвороту вразив ворота Ворскли.

Обидві команди мали ще моменти. Шепелєв навіть забив, але Катерина Монзуль скасувала взяття воріт. Зрештою, доля переможця вирішувалася лише в серії пенальті. Динамівці били влучніше – 8:7. У складі киян не забив Миколенко, а у Ворскли – Сапай та Баєнко.

Динамо – Ворскла: відео голів та огляд фіналу Кубка України:

Динамо – Ворскла: відео серії пенальті: