"Динамо" розгромило "Олександрію"

7 травня 2017 Читать на русском

В матчі 28 туру УПЛ "Динамо" в більшості перемогло "Олександрію" – 6:0. Дублем відзначився Денис Гармаш. По м’ячу забивали Ярмоленко, Циганков, Морозюк та Бєсєдін.

Долю матчу вирішила п’ята хвилина. Сімінін у штрафному "Олександрії" не за правилами завадив пробити Гармашу. Дердо показав Сергієві пряму червону та призначив пенальті. З "позначки" Ярмоленко не схибив. Не минуло шести хвилин, як вже Андрій відзначився асистом на Бєсєдіна – 2:0. В компенсований до першого тайму час Гармаш замкнув передачу Морозюка – 3:0.

На 57 хвилині Гармаш записав до активу дубль. Після голу Дениса Ярмоленко з метрів дев’яти несильно пробив по порожніх воротах – стійка! Морозюк та Циганков зробили рахунок зовсім непристойним. До слова, Віктор відзначився гарним ударом в падінні через себе.

Отож, кияни набирають 61 очко, в кіровоградців залишається 37.

В 29 турі команда Реброва зіграє з "Олімпіком". "Олександрія" протистоятиме "Зорі".

Чемпіонат України, 28 тур (фінальна група)

"Динамо" – "Олександрія" – 6:0

Голи: Ярмоленко, 6, пен., Бєсєдін, 12, Гармаш, 45+3, 57, Морозюк, 73, Циганков, 80