Динамо провело першу двосторонку при Луческу – Шапаренко вразив шедевральним соло-голом

3 серпня 2020 Читать на русском

Київський клуб розпочав активну підготовку до наступного сезону, новий тренер мав шанс оцінити майже усіх гравців "біло-синіх".

На вечірньому тренуванні на гравців київського клубу очікувала двосторонка, яка складалася з трьох таймів по 30 хвилин, повідомляє офіційний сайт Динамо.

Шапаренко розповів про особливості тренувань Динамо під керівництвом Луческу

У поєдинку взяли участь усі футболісти "біло-синіх", за виключенням травмованих. За підсумками гри перемогла команда у зелених манішках (4:2). Варто відзначити красивий гол Миколи Шапаренка, який він забив від стійки після сольного проходу.

Нагадаємо, у минулому сезоні УПЛ Динамо фінішувало другим і зможе боротись у кваліфікації за вихід у груповий етап Ліги чемпіонів.

Луческу і кадрова революція: у зоні ризику мінімум 10 гравців, серед них – лідери Динамо

Гол Шапаренка на 8:49