"Динамо" поступилося австрійському "Ліферінгу"

25 січня 2017 Читать на русском

У 3-му товариському матчі на іспанському зборі "Динамо" поступилося представнику другого австрійського дивізіону "Ліферінгу" з рахунком 1:3.

Товариські матчі
завершено
-

Рахунок у першому таймі з пенальті відкрив Ярмоленко. По перерві підопічні Реброва одразу пропустили. Це Рудько не впорався з дальнім пострілом суперника у ближній кут.

Пізніше австрійська команда реалізувала контратаку, в результаті якої Струм прошив ворота українців. Наприкінці зустрічі Грабовач поставив остаточну крапку в матчі, замкнувши прострільну передачу з флангу.

Товариський матч

"Динамо" – "Ліферінг" – 1:3 (1:0)

Голи: Ярмоленко, 27 (пен) – ?, 47, Струм, 78, Грабовач, 90

Стартовий склад "Динамо": Бущан, Тимчик, Віда, Корзун, Антунеш, Шепелєв, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко, Мораєс;

Склад "Динамо" на другий тайм: Рудько, Морозюк, Хачеріді, Лук’янчук, Михайличенко, Рибалка, Сидорчук, Громов, Циганков, Бєсєдін, Яремчук.

Нагадаємо, попередній матч на зборах проти "Тяньцзинь Теда" кияни виграли з рахунком 3:0.

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу