Динамо мінімально перемогло Ворсклу

5 листопада 2017 Читать на русском

Після серії невдалих матчів у чемпіонаті кияни нарешті перемогли – 2:1. Голами за господарів відзначилися Мораєс та Буяльський.

В першому таймі гості нічого не змогли протиставити Динамо, пропустивши двічі. Спочатку Мораєс після невпевненої гри Ткаченка добив сферу в сітку, а через чотири хвилини Буяльський головою вдало замкнув подачу від Дерліса Гонсалеса.

На початку другої половини зустрічі Мбокані ледве не добив команду Сачка, але схибив. На 57 хвилині Кадимян заробив кутовий. Після подачі з корнера Чеснаков, з яким неуважно зіграв Корзун, скоротив відставання. Після пропущеного м’яча кияни створили кілька гольових моментів: Гонсалес поцілив в поперечину, а Мбокані не переграв Ткаченка. Однак воротар полтавчан більше не пропускав.

Завдяки перемозі команда Хацкевича набирає 29 балів та посідає друге місце. В активі Ворскли налічується 21 очко та 5-а позиція. У 16 турі кияни поїдуть в гості до Зірки.