Динамо – Олімпік – 3:1 – відео голів і огляд матчу з переможним дублем Бєсєдіна та шедевром Буяльського

13 лютого 2021 Читать на русском

Динамо переграло Олімпік в рамках 14 туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Динамо – Олімпік на "Футбол 24".

Динамо більше контролювало гру в першому таймі, проте Олімпік несподівано вийшов вперед – Нкенг продовжив на Альваренгу в штрафному, а той точно пробив у дальній кут. Однак, ще до перерви Динамо відігралось – після удару зі штрафного Циганкова Бєсєдін головою в падінні добив м'яч у ворота.

Динамо било Олімпік у більшості – Бєсєдін оформив дубль, Циганков організував 3 голи, донеччани догравали вдев'ятьох

У другому таймі Динамо намагалось вийти вперед, проте вдалось це, коли Нкенг отримав другу жовту. Майже одразу кияни розіграли непогану комбінацію, а Буяльський класно пробив з лету. Перед завісою зустрічі другу жовту побачив Лебеденко, а Динамо знову забило зі штрафного – і знову Бєсєдін підстеріг рикошет.

Таким чином, Динамо набрало 33 очки та відірвалось від Шахтаря, Олімпік з 17 пунктами залишився сьомим.