"Динамо-2" зіграло внічию з "Гірником", "Іллічівець" переміг "Полтаву"

11 травня 2016 Читать на русском

Київське "Динамо-2" у рамках 26 туру Першої ліги розписало суху нічию з криворізьким "Гірником" (0:0), а маріупольський "Іллічівець" взяв 3 очки у матчі з "Полтавою" (1:2).

Середняки чемпіонату провели не дуже видовищний поєдинок у Києві. Командам не вистачило 90 хвилин, щоб відзначитися у воротах один одного, тому у підсумку суддя зафіксував суху нічию. Додамо, що "Динамо-2", можливо, був ближчим до перемоги, проте нічия - цілком закономірний результат.

Україна, Перша ліга. 26 тур

"Динамо-2" - "Гірник" - 0:0

В іншому матчі маріупольці здійснили камбек, вирвавши перемогу в полтавчан. Відзначимо, що господарі поля відкрили рахунок на 34 хвилині, проте після перерви "Іллічівець" забив у відповідь 2 голи, що у підсумку й дозволило відсвяткувати перемогу. Додамо, що невідомо, як би завершилося протистояння, якщо б Насібулін реалізував пенальті на 54 хвилині.

"Полтава" - "Іллічівець" - 1:2

Голи: Семенець, 34 - Загорулько, 55, Жичиков, 62

Нереалізований пенальті: Насібулін, 54