Дикий промах Холанда, неймовірні голи Рашфорда та Фодена у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 3:1

3 березня 21:10 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Манчестер Сіті здолав Манчестер Юнайтед у 27 турі АПЛ. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Манчестерське дербі розпочалося з фантастичного голу від Маркуса Рашфорда на 8 хвилині з-за меж штрафного майданчика. Через деякий час у Холанда був прекрасний момент зрівняти, але норвежець не зумів переправити м'яч у ворота.

Ман Сіті дотиснув МЮ перед битвою з Ліверпулем – Рашфорд і Фоден обмінялися шедеврами, промах року від Холанда

По перерві Манчестер Сіті зумів відігратися завдяки неймовірному голу Фодена, який у підсумку оформив дубль у матчі. Холанд свій гол все ж забив. Зірка "містян" відзначився у компенсований час, поставивши крапку у грі.

Манчестер Сіті перебуває на другому місці з 62 балами, Манчестер Юнайтед розташувався на шостій сходинці з 44 очками.