Дибала: Цей гол додав мені впевненості

3 березня 2018 Читать на русском

Форвард Ювентуса Пауло Дибала прокоментував свій гол та перемогу над Лаціо.

На думку нападника Ювентуса Пауло Дибали, матч проти Лаціо був не найбільш видовищним, проте забитий на останніх хвилинах гол додав йому впевненості, повідомляє Football Italia.

"Важливий гол, який надав мені впевненості. Цей гол допоміг досягти хорошого результату в матчі з Лаціо, який показує дуже хороший футбол. Це був не найкрасивіший матч з точки зору техніки. Якби він закінчився з рахунком 0:0, ніхто б не поскаржився.

Депортіво – Ейбар: Коваль пропустив курйозний гол, заробив вилучення і встановив антирекорд 21-го століття у дебютному матчі

Не знав, чи зіграю 90 хвилин, адже це був мій перший вихід у старті за довгий час. У середу у нас велика гра. Тренер запитав, як я себе почуваю. Все було добре, і я забив на останній хвилині. Ми були в кращій фізичній формі, ніж Лаціо, який зіграв 120 хвилин проти Мілана в середині тижня", – сказав Дибала.

Нагадамо, завдяки голу Дибали на останній хвилині Ювентус мінімально обіграв Лаціо.