"Депортіво" з екс-гравцями "Карпат" та "Дніпра" здобув важку перемогу над "Ейбаром"

20 серпня 2016 Читать на русском

У 1 турі чемпіонату Іспанії "Депортіво" на стадіоні "Ріасор" переграв "Ейбар" з рахунком 2:1.

У першому таймі глядачі на трибунах не побачили багато моментів біля тих та інших воріт. Команди грали обережно, кожна з яких намагалася контролювати м'яч. Після відпочинку активізувався "Депортіво", у складі якого зі стартових хвилин грали екс-"карпатівець" Лукас Перес та колишній "дніпрянин" Бруно Гама. Останнього замінили наприкінці зустрічі. А от Лукас і в цьому сезоні виправдовує статус лідера команди: на 69-ій хвилині він створив момент для Москери. Той елегантним ударом реалізував нагоду, перегравши голкіпера.

Однак цей гол лише зрівняв рахунок, адже до цього влучний постріл Раміса вивів "Ейбар" вперед. Іван класним ударом головою замкнув подачу з кутового від Бебе. Однак крапку в матчі все ж таки поставив той ж таки Лукас Перес: іспанець вдало реалізував пенальті на 87-ій хвилині та приніс важку перемогу команді з Ла-Коруньї.