"Депортіво" Бруно Гами переміг "Спортінг" завдяки голу відомого новачка

1 жовтня 2016 Читать на русском

У 7 турі Ла Ліги галісійці вдома обіграли хіхонський "Спортінг" – 2:1.

Три пункти "Депортіво" здобув дякуючи точному пострілу Раяна Бабеля.

На 12 хвилині тезка найбільшого міста Австралії, тобто Сідней, зобов’язаний був виводити галісійців вперед, але чудово зіграв кіпер Куельяр, перевівши м’яча на кутовий. Однак в першому таймі "Депор" таки відзначився – Борхес виявився першим на добиванні після подачі з штрафного.

На 66 хвилині клуб з Астурії відповів опоненту схожим чином, забивши після подачі зі стандарту. Здавалося, гра закінчиться результативною нічиєю, як раптом в компенсований час новачок господарів Раян Бабель надумав пробити з-за меж штрафного майданчику. Постріл голландця потрапив в ближній кут – 2:1! До слова, в схожому стилі сьогодні відзначився у ворота "Дніпра" Роман Яремчук.

Завдяки перемозі "Депортіво" набирає вісім очок, закріплюючись в ролі середняка чемпіонату. В "Спортінга" лишається сім балів.

У 8 турі клуб Гаїски Гарітано спробує сенсаційно відібрати дорогоцінні бали в "Барселони", а "Спортінг" зіграє проти "Валенсії".