Демченко: Вилучення збило нас із пантелику

29 квітня 2018 Читать на русском

Виконувач обов'язків головного тренера рівненського Вереса Андрій Демченко прокоментував мінімальну поразку своїх підопічних від луганської Зорі (0:1) в матчі 29-го туру УПЛ.

"Для нас гра склалася трохи невдало. Хоч ми й програли, та на це є вагомі причини. На початку другого тайму відбулося вилучення. Це дуже нас збило з пантелику, скажімо так. Через вилучення основного центрального захисника Каленчука довелося садити з опорної зони в лінію оборони.

Зоря в більшості здолала Верес

Це нас збило зі звичного плану. А по грі скажу, що справлялися з Зорею. Часом ми грали добре, часом – вони. Зоря – добре організована команда. До цього ми було готові. Намагалися протидіяти атакам Зорі. Десь виходило, десь ні", – цитує Демченка офіційний сайт Зорі.

Нагадаємо, що луганська Зоря здолала рівненський Верес завдяки голу Юрі Фрейтаса. Майже весь другий тайм Верес грав у меншості через вилучення Адамюка.