Дебютний гол Холанда за збірну у відеоогляді матчу Норвегія – Австрія – 1:2

5 вересня 2020 Читать на русском

Норвегія поступилася Австрії (1:2) у стартовому турі Ліги націй. Дивіться відео голів та головних моментів поєдинку на сайті "Футбол 24".

Австрійці змарнували кілька хороших нагод, перш ніж відкрити рахунок на 35 хвилині – Грегоріч в ефектному стрибку замкнув силовий простріл Ульмера. Другий гол гості провели вже після перерви, коли Забітцер чітко реалізував пенальті за гру рукою.

Ліга націй: Італія врятувалася в матчі проти Боснії, Чехія здолала Словаччину, Австрія втримала перемогу над Норвегією

Підопічні Фоди дещо розслабилися і відразу були покарані – Холанд скористався повною свободою в центрі карного майданчика. До слова, це перший гол зірки Борусії Д на рівні національних збірних. На більше норвежці не спромоглися, тому були змушені миритися з домашньою поразкою.