Дебютна поразка Динамо у відеоогляді матчу з Балкані – 0:2

26 січня 19:27 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Динамо у першому поєдинку 2024 року поступилось косовському Балкані (0:2). Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Вже на початку матчу Пономаренко міг виводити Динамо вперед, але не зумів влучно замкнути закидання у штрафний майданчик. За трохи помилка захисту призвела до гола: Данфа отримав м'яч на лівому фланзі, легко обіграв Попова і пробив по центру – м'яч від ноги Бущана влетів у сітку.

Динамо програло перший матч року – кричущі фейли захисників, слабка атака зі змарнованими шансами Буяльського

По перерві вийшла нова одинадцятка, яка в середині тайму пропустила свій гол – Дубінчак зіграв рукою у власному штрафному і Беріша чітко реалізував пенальті, розвівши по кутах сферу і Нещерета. Буяльський мав шанс бодай скоротити, але вийшовши сам на сам не зумів переграти голкіпера.