Дебют 19-річного хавбека Бенфіки став справжньою феєрією – два красиві голи за 8 хвилин

22 липня 2020 Читать на русском

Академія Бенфіки продовжує тішити новими талантами для першої команди клубу.

19-річний півзахисник Гонсалу Рамуш влаштував справжнє шоу в кінцівці матчу проти Авеша (4:0).

Юний голкіпер двічі відбив пенальті, але арбітр вилучив героя і дав бити втретє – божевілля в чемпіонаті Румунії

Молодий португалець вийшов на заміну на 85 хвилині зустрічі і встиг оформити дубль перед фінальним свистком. Спочатку Рамуш елегантним дотиком переправив у ворота подачу партнера зі штрафного, а на 90+3-ій точним ударом в дев'ятку завершив стрімку контратаку.

Додамо, що це був перший матч юного хавбека на професіональному рівні, до цього він виступав лише за дубль Бенфіки та юнацькі збірні Португалії.

"Золотий м'яч-2020" скасовано: 6 гравців, які найбільше постраждали від рішення France Football