Данія втратила перемогу над Німеччиною у святковому матчі

6 червня 2017 Читать на русском

У товариському матчі, який був присвячений перемозі на Євро-1992, данці не втримали перемогу над німцями (1:1).

Товариські матчі
завершено
-

Перший гольовий момент виник на 15 хвилині, коли Еріксен подачею зі стандарту знайшов Вестегора. З ударом захисника гладбахської Борусії впорався Трапп, але німецькі ворота все одно надовго "сухими" не залишилися. Гінтер і Рюдігер подарували м'яч Еріксену, який потужним пострілом відкрив рахунок у зустрічі. Гості могли виправити ситуацію в другій половині першого тайму, однак відзначитися Горетцка та Дракслеру завадив голкіпер данців.

По перерві Бундестім прогнозовано більше атакувала. Данці, у свою чергу, всім складом оборонялися, вибудувавши дві лінії захисту. Близько 60 хвилини голкіпер данців Роно двічі поспіль врятував після ударів головою від Зюле та Гінтера. Господарі довгий час стримували суперника, але на останніх хвилинах все ж пропустили – ефектно через себе пробив Кімміх.