Чудернацький турнір в Америці подарував гол з 65 метрів – шедевр не врятував від поразки

23 вересня 2022 Читать на русском

Північноамериканський Кубок ліг виправдав цьогорічний розіграш бодай одним розкішним голом.

Це був третій сезон турніру, який стартував у 2019-му. Раніше по 4 команди з МЛС і чемпіонату Мексики розігрували коротенький плей-офф і визначали найкращого. Наступного року планується розширення складу учасників, а цього організатори вирішили обійтись однією стадією з 5 пар.

Суперкубок УЄФА може отримати революційний формат – шоу на 4 команди, сенсаційний гість з-за океану

В одному з поєдинків зустрілись Реал Солт-Лейк та Атлас. На 17-й хвилині рахунок відкрив захисник американців Аарон Еррера. Він прийняв м'яч на своїй половині поля і виконав ідеальний удар з 65 метрів. Щоправда, шедевр виявився марним. Незабаром Реал залишився в меншості і пропускав від Атласа в кожному з таймів.

Загальний рахунок цьогорічного Кубка ліг все ж виявився на користь представників МЛС – 3:2.